Hakkımızda

BAYBAL DEĞİRMEN 1996 yılında Mehmet CERAN tarafından kuruldu ve kuruluşundan günümüze kadar Taş Değirmen sektöründe güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir. Firmanın vizyonu bağımsız yenileme pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır. Türkiye’nin dört bir yanına bütün taş değirmen kurulumu yapmaktadır.

BAYBAL DEĞİRMEN’ in müşterilerine sunduğu ürünler tüm dünyada tanınan, kaliteli ve standartlara uygun ekipman tedarikçisi olarak kendilerini kanıtlamış değirmen firmaları tarafından temin edilen ürünlerdir. 1000 metrekare kapalı, toplamda 1650 metrekare üretim ve depolama alanı, konusunda uzmanlaşmış personeli ile kaliteli ve geniş ürün çeşidini, uygun fiyata ve ihtiyaç duydukları anda müşterilerine sunmaktadır.

Değirmen sistemlerin projelendirilmesinden sorumlu departman personelleri pazarı yakından takip ederek, oluşan taleplerin zamanında temin edilmesi için müşterileri ile beraber hareket ederek, yenilikleri en kısa sürede pazarın hizmetine sunarlar. Zamanında yapılan teslimatlar, müşteri memnuniyetine odaklı uzman kadro, fiyat ve kaliteyi bir arada sunan rekabetçi ürün çeşidi, pazarı ve müşterilerini yeniliğe zorlayan altyapısı, değirmen sektöründe BAYBAL DEĞİRMEN’ i seçilen ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir.